Pomoc! Moje Nespresso® nefunguje na 100%

Servíruje vám kávovar Nespresso® viac problémov ako kávy?

Všetci sme tam boli. Vychádzame z postele, zapneme náš milovaný kávovar a stlačíme tlačidlo, aby sme konečne mohli začať deň pomocou dobrej šálky kávy. Ale niečo nie je v poriadku …

  • Z výpustu nevychádza žiadna káva alebo len veľmi málo
  • Prietok kávy sa zdá veľmi pomalý
  • všade uniká voda
  • divné zápachy
  • Nekonzistentné dávky kávy

Ó, moje nervy, počujem, čo si myslíte. Teraz to musím dať do veľmi drahého servisu a budem bez kávy niekoľko týždňou, kým nezistia, čo sa deje s mojim Nespresso® kávovarom.

 

Počkajte! Vaše Nespresso® môže potrebovať len správne vyčistenie!

Väčšina zlyhaní kávovaru alebo problémov s výkonom je spôsobených zablokovaním vo varnej komore vášho kávovaru. Je to tá časť, kde sa vaša káva varí, takže vždy, keď pripravujete kávu, zanechá to vrstvu kávového oleja za sebou. Tieto olejovité zvyšky vysušia a môžu doslova upchať celú tesniacu podložku vášho kávovaru.

Leah Armstrong zachránila svoj Nespresso® kávovar

Viď preklad v Zákaznickej spätnej väzbe

Čistiaca kapsula na záchranu

Čistiace kapsule Caffenu® sú špeciálne navrhnuté tak, aby odstránili staré kávové oleje, usadeniny a upchatia z varnej komory Vášho kávovaru. Čistenie horúcou vodou alebo iné čistiace metódy, ako je odstraňovanie vodného kameňa, problém nevyriešia. Čistiaca kapsula uvoľňuje jedinečné penotvorné činidlo, ktoré sa dostane do všetkých kútov a štrbiniek vnútri Vášho prístroja. Pri ďalšom neposlúchaní Vášho Nespressa® si spomeňte na Caffenu®. Len čistý kávovar, pripraví dokonalú kávu!

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://caffenu.sk/2018/07/pomoc-moje-nespresso-nefunguje-na-100/
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.