Nenechajte to zájsť až tak ďaleko

Minulý týždeň nám zákazník vrátil svoj kávovar Nespresso ®, zariadenie CitiZ Nespresso ®. Povedal, že má slabý tok, stroj kvapká a káva má divnú chuť. Celkovo nie dobrý zážitok z kávy.

Keď naši technici otvorili kávovar, mohli sme zákazníkovi povedať presne prečo. Pozrite sa, koľko nečistôt a nánosov je v tomto kávovare Nespresso ®. Môžete vidieť zvyšky olejov z kávy a čaju. Najhoršie je však to, čo nevidíte: baktérie, ktoré tam sedia a môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy, ak stále takú kávu pijete.

Prosím, nenechajte to zájsť tak ďaleko!

Čistiaca kapsula Caffenu® bola špeciálne vyvinutá, aby udržala Váš kávovar v dobrom stave. Špeciálne formulované penotvorné činidlo sa uvoľňuje priamo vo vnútri varnej komory a trysky Vášho kávovaru, vyplaví nečistoty, baktérie a staré zvyšky kávy. Dostane sa aj do nedostupných miest, ktoré sa nedajú vyčistiť obvyklým čistiacim postupom, a to ani pomocou odvápňovania zariadenia.

Najlepší čas na začatie čistenia Vášho kávovaru je teraz, alebo hneď po jeho zakúpení. Ak sa staráte o svoj prístroj, postará sa o Vás tým, že Vám pripraví kávu, akú si zaslúžite. Pravidelným čistením tiež zvyšujete životnosť Vášho kávovaru a môžete potom piť lahodnú kávu dlhšie!

Na zdravie čistej a čerstvej káve! Vyčistite svoj kávovar.

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://caffenu.sk/2018/07/nenechajte-to-zajst-az-tak-daleko/
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.