Caffenu v predajni voľne stojaci výklad urobí prácu za Vás!

Caffenu® dobýva maloobchodný trh s našou novou voľne stojacou zobrazovacou jednotkou. Jednotka je strategicky umiestnená vedľa kávovarov a kávových kapsúl, tak aby ten správny zákazník spozoroval naše čistiace prostriedky.

Grafika kávovaru na zobrazovacej jednotke pritiahne pozornosť zákazníkov. Keď zákazník začne čítať, všimne si „pred a po“ grafiku v hornej časti výkladu, ktorá vysvetľuje potrebu našich čistiacich prostriedkov. Jednotka ich tiež vzdeláva o rozdieloch medzi čistením a odstraňovaním vodného kameňa, čo je kľúčový predajný bod. Spodná časť zobrazovacej jednotky sumarizuje základ úspechu Caffenu: čistejší kávovar, lepšia káva!

Tento samostatne stojaci výklad nielen zobrazuje naše produkty veľmi profesionálnym spôsobom. Priťahuje na ne pozornosť, informuje zákazníkov a zaručene pomáha predávať svetový výrobok číslo jeden v čistení kapsulových kávovarov.

Objednajte si ten Váš už dnes, aby ste zvýšili svoj predaj v maloobchodnom a výstavnom prostredí.

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://caffenu.sk/2018/07/caffenu-v-predajni-volne-stojaci-vyklad-urobi-pracu-za-vas/
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.