Caffenu Multipod úplne nová čistiaca kapsula sa hodí do takmer každého kávovaru

Caffenu už uviedla čistiacu kapsulu kompatibilnú s kávovarom Nespresso a funguje úžasne. Ide o to, že nie každý má prístroj Nespresso, preto sa Caffenu rozhodol vytvoriť čistiacu kapsulu, ktorá by mohla byť použitá vo väčšine iných obľúbených kávovarov. Takže sa zrodil Multipod a my Vám o nej všetko povieme.

Multipod je kompatibilná s Caffitaly®, K-fee®, Verismo® od Starbucks®, Expressi® od Aldi® a Tchibo® Cafissimo®. Ale prečo vôbec používať kapsulu na čistenie kávovaru?

Varná komora kávovarov môže byť plná baktérií a celkovo hnusných vecí a sami to očistiť, bohužiaľ nevieme – horúca voda žiaľ nestačí. Čistiaca kapsula sa do kávovaru vkladá rovnako ako kapsula na kávu – nemôže to byť jednoduchšie. Multipod uvoľňuje čistiacu penu vo vnútri varnej komory, vyčistí celú prednú časť prístroja, zbaví ju baktérií a starého kávového oleja. Kávovar je tak vo vnútri vyčistený, stačí len opláchnuť a kapsula nezanecháva žiadne zbytky!

Caffenu dokonca testoval výrobok skupinou zákazníkov a priemerné skóre bolo 4,7, čo je považované za vynikajúce a dokazuje, že Multipod funguje a robí si prácu na jednotku.

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://caffenu.sk/2018/07/caffenu-multipod-uplne-nova-cistiaca-kapsula-sa-hodi-do-takmer-kazdeho-kavovaru/
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.